fbpx
Понуда: C7293
VIN / ШИФРА: 065395

Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE

11,600€
Модел, Тип на каросерија:
Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE, Пикап
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Хром Пакет

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија