fbpx
Понуда: C10783
VIN / ШИФРА: 003177

Toyota Corolla 2.0 D-4D 126HP

5,300€
Модел, Тип на каросерија:
Toyota Corolla 2.0 D-4D 126HP, Седан
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 126HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
240 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО 23/09/2021
Купена нова од Toyota Авто Центар Македонија
Прв сопственик
3 Оригинални Клучеви
Гаранција за Километри

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија