fbpx
Понуда: C10274
VIN / ШИФРА: 429073

Volvo V40 2.0 D2 120HP KINETIC ПРОДАДЕНО

12,900€
Модел, Тип на каросерија:
Volvo V40 2.0 D2 120HP KINETIC, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03.2017

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба