fbpx
Понуда: C10750
VIN / ШИФРА: 009680

Volvo S90 2.0 D5 235HP AWD GEARTRONIC INSCRIPTION

31,600€
Модел, Тип на каросерија:
Volvo S90 2.0 D5 235HP AWD GEARTRONIC INSCRIPTION, Седан
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 235HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Завеси на задно стакло
» Завеси на странични стакла
» Blind Spot Monitor[info]
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија