fbpx
Понуда: C9765
VIN / ШИФРА: 207678

Volvo V40 1.6 D2 114HP KINETIC

10,800€
Модел, Тип на каросерија:
Volvo V40 1.6 D2 114HP KINETIC, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 114HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија