fbpx
Понуда: C10271
VIN / ШИФРА: 233192

Volvo V40 1.6 D2 115HP KINETIC

10,800€
Модел, Тип на каросерија:
Volvo V40 1.6 D2 115HP KINETIC, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02.2015

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија