fbpx
Понуда: C10190
VIN / ШИФРА: 391584

Volvo V40 2.0D 120HP D2 ECO BUSINESS

10,900€
Модел, Тип на каросерија:
Volvo V40 2.0D 120HP D2 ECO BUSINESS, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
185 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија