fbpx
Понуда: C10801
VIN / ШИФРА: 605666

VW Beetle 1.2 105HP

10,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Beetle 1.2 105HP, Автомобил
Произведено:
2012
Гориво:
Бензин
Мотор:
1200 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Кафена
Врати:
3
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS315 Навигација
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО: 11/2021

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија