Понуда: C9126
VIN / ШИФРА: 082425

VW Caddy 2.0TDI 75HP ПРОДАДЕНО

7,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy 2.0TDI 75HP, Пикап
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
75 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е БЕЗ ВКЛУЧЕН ДДВ ОД 18%

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба