fbpx
Понуда: C9252
VIN / ШИФРА: 048612

VW Crafter 2.0TDI 114HP

Модел, Тип на каросерија:
VW Crafter 2.0TDI 114HP, Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 114HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Електрични Прозори
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е БЕЗ ВКЛУЧЕН ДДВ
ПРОИЗВЕДЕНО 08.2016
Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија