Понуда: C11000
VIN / ШИФРА: 004406

VW Crafter 35 2.0TDI 109HP

16,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Crafter 35 2.0TDI 109HP, Комбе
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

**** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ ****

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија