fbpx
Понуда: C6417
VIN / ШИФРА: 621663

VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP DSG ПРОДАДЕНО

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 6 VARIANT 1.6TDI 105HP DSG, Караван
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДАНА: 11.2011
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба