fbpx
Понуда: C10486
VIN / ШИФРА: 042119

VW Golf 7 1.2TSI DSG BM COMFORTLINE 110HP ПРОДАДЕНО

11,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.2TSI DSG BM COMFORTLINE 110HP, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Бензин
Мотор:
1200 cm³ • 110HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
195 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU