Понуда: C8855
VIN / ШИФРА: 012008

VW Golf 7 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

11,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба