fbpx
Понуда: C10457
VIN / ШИФРА: 002773

VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG HIGHLINE

13,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG HIGHLINE, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Park Pilot
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија