Понуда: C10885
VIN / ШИФРА: 144984

VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG

14,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 01/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија