fbpx
Понуда: C10832
VIN / ШИФРА: 330132

VW Golf 7 1.6TDI 115HP DSG FACELIFT

14,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 115HP DSG FACELIFT, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Front Assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија