Понуда: C10909
VIN / ШИФРА: 307499

VW Golf 7 1.6TDI 116HP DSG FACELIFT 2017 ПРОДАДЕНО

14,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 116HP DSG FACELIFT 2017, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 116HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Distance Control [info]
» LED Пакет
» Park Pilot
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU