fbpx
Понуда: C10837
VIN / ШИФРА: 019592

VW Golf 7 1.6TDI 90HP

11,200€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 90HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Lane assist [info]
» Park Pilot
» Side Assist
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија