Понуда: C9102
VIN / ШИФРА: 170128

VW Golf 7 2.0TDI 150HP HIGHLINE 4-MOTION ПРОДАДЕНО

14,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 2.0TDI 150HP HIGHLINE 4-MOTION, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВДЕНА: 11.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба