Понуда: C10891
VIN / ШИФРА: 035312

VW Golf 7 GTD 2.0TDI 184HP

19,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 GTD 2.0TDI 184HP , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 184HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Bi-Xenon
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија