fbpx
Понуда: C9963
VIN / ШИФРА: 576614

VW Golf 7 SPORTSVAN 1.6TDI 110HP BLUEMOTION ПРОДАДЕНО

12,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 SPORTSVAN 1.6TDI 110HP BLUEMOTION, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Навигација
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба