fbpx
Понуда: C6575
VIN / ШИФРА: 582262

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

10,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 105HP , Караван
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Business Paket
» PreCrash Безбедносен Систем
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба