fbpx
Понуда: C8175
VIN / ШИФРА: 901766

VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC ПРОДАДЕНО

20,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf e-Golf 115HP ELECTRIC, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
ЕЛЕКТРИЧЕН
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
20 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Front Assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба