Понуда: C10469
VIN / ШИФРА: 572255

VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI 110HP COMFORTLINE

12,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI 110HP COMFORTLINE, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
125 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 01/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија