fbpx
Понуда: C10048
VIN / ШИФРА: 500595

VW Golf SPORTSVAN 2.0TDI 150HP COMFORTLINE

12,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf SPORTSVAN 2.0TDI 150HP COMFORTLINE, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
185 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија