fbpx
Понуда: C9630
VIN / ШИФРА: 033910

VW Jetta 2.0TDI 110HP STYLE

13,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Jetta 2.0TDI 110HP STYLE, Седан
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клуча
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија