Понуда: C10316
VIN / ШИФРА: 039624

VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE

15,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP ADVANCE, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Business Paket
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија