fbpx
Понуда: C10398
VIN / ШИФРА: 083328

VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS ПРОДАДЕНО

14,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP COMFORTLINE BUSINESS, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.