fbpx
Понуда: C9917
VIN / ШИФРА: 504069

VW Passat 1.6TDI 120HP TRENDLINE

16,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP TRENDLINE, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
95 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 05.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија