fbpx
Понуда: C9393
VIN / ШИФРА: 024671

VW Passat 2.0 BI-TDI 240HP 4MOTION 3 X R-LINE

22,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0 BI-TDI 240HP 4MOTION 3 X R-LINE, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 240HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Keyless Go
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» R-LINE enterior
» R-LINE exterior
» R-LINE suspenzion
Цена на ново возило: 55.000 EU

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија