fbpx
Понуда: C9400
VIN / ШИФРА: 026816

VW Passat 2.0TDI 140HP ПРОДАДЕНО

5,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 140HP, Седан
Произведено:
2005
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации