fbpx
Понуда: C10776
VIN / ШИФРА: 410671

VW Passat 2.0TDI 150HP

15,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 150HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
» Камера за Сообраќајни знаци
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО 12/2021

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија