fbpx
Понуда: C8374
VIN / ШИФРА: 445272

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS

18,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Go
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија