fbpx
Понуда: C9679
VIN / ШИФРА: 098013

VW Passat 6 1.9TDI 105HP

5,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 6 1.9TDI 105HP, Седан
Произведено:
2007
Гориво:
Дизел
Мотор:
1900 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија