fbpx
Понуда: C7930
VIN / ШИФРА: 477303

VW Passat 8 1.6TDI 120HP ПРОДАДЕНО

17,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 8 1.6TDI 120HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Прв Сопственик
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба