fbpx
Понуда: C9942
VIN / ШИФРА: 012300

VW Passat 8 COMFORTLINE 1.4TSI 150HP

15,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 8 COMFORTLINE 1.4TSI 150HP, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Бензин
Мотор:
1400 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Distance Control [info]
» Keyless Go
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија