fbpx
Понуда: C9190
VIN / ШИФРА: 555769

VW Passat CC 2.0TSI 210HP ПРОДАДЕНО

12,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat CC 2.0TSI 210HP, Седан
Произведено:
2013
Гориво:
Бензин
Мотор:
2000 cm³ • 210HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО 05.2021