fbpx
Понуда: C7871
VIN / ШИФРА: 062931

VW Passat VARIANT 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

8,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 1.6TDI 105HP , Караван
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS315 Навигација
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба