fbpx
Понуда: C9850
VIN / ШИФРА: 135698

VW Passat VARIANT 1.6TDI 105HP

7,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 1.6TDI 105HP , Караван
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
» Park Pilot
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS315 Навигација
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија