fbpx
Понуда: C10385
VIN / ШИФРА: 034113

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP DSG COMFORTLINE ПРОДАДЕНО

13,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP DSG COMFORTLINE, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
175 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» Side Assist
» Камера за Сообраќајни знаци
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.