Понуда: C8570
VIN / ШИФРА: 121403

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP DSG ПРОДАДЕНО

6,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP DSG, Караван
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба