fbpx
Понуда: C9507
VIN / ШИФРА: 215803

VW Passat VARIANT 2.0TDI 190HP DSG 4-MOTION HIGHLINE ПРОДАДЕНО

19,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 2.0TDI 190HP DSG 4-MOTION HIGHLINE, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Завеси на странични стакла
» Bi-Xenon
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» LED Пакет
» Park Pilot
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 05/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба