fbpx
Понуда: C9697
VIN / ШИФРА: 003206

VW Phaeton EXCLUSIVE 3.0TDI 245HP

26,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Phaeton EXCLUSIVE 3.0TDI 245HP, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 245HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Завеси на странични стакла
» Bi-Xenon
» Business Paket
» LED Пакет
» Вентилација во седишта
» Греач на Волан
» Масажер во седишта
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија