fbpx
Понуда: C6780
VIN / ШИФРА: 003971

VW Phaeton LONG 3.0TDI 240HP ПРОДАДЕНО

21,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Phaeton LONG 3.0TDI 240HP , Седан
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 240HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Business Paket
» LED Пакет
» Воздушна Суспензија
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 12.2013
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба