fbpx
Понуда: C7401
VIN / ШИФРА: 196699

VW Polo 1.2 60HP ПРОДАДЕНО

7,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.2 60HP , Мал Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Бензин
Мотор:
1200 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
3
Километража:
50 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба