fbpx
Понуда: C9301
VIN / ШИФРА: 062820

VW Polo 1.2TDI 75HP

6,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.2TDI 75HP, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1200 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Светла за Магла

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2013
РЕГИСТРИРАНО ДО: 08.2021

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија