fbpx
Понуда: C8898
VIN / ШИФРА: 223054

VW Polo 1.2TDI 75HP ПРОДАДЕНО

6,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.2TDI 75HP , Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1200 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
3
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба