Понуда: C10941
VIN / ШИФРА: 016433

VW Polo 1.4TDI 105HP 3x R-LINE ПРОДАДЕНО

11,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.4TDI 105HP 3x R-LINE, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Front Assist [info]
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

» R-LINE INTERIOR
» R-LINE EXTERIOR
» R-LINE SPORT SUSPENSION

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА