Понуда: C10947
VIN / ШИФРА: 034523

VW Polo 1.4TDI 75HP ПРОДАДЕНО

7,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.4TDI 75HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Клима Уред
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА